Volná místa

Administrativní pracovník

Výše úvazku:   1,0
Nástup:            květen 2024

Náplň práce

Administrativní úkony a organizační činnosti:

  • Pomocná účetní administrativa,
  • Pomocná mzdová administrativa,
  • Pomocná personální administrativa,
  • Vedení agendy spotřebního materiálu, vybavení a majetku,
  • Vedení agendy služebních vozidel,
  • Zpracování a evidence podkladových materiálů a rešerší pro vedení společnosti,
  • Organizační zajištění akcí a schůzek,
  • Vedení korespondence,
  • Administrativní pochůzky.
Základní požadavky
  • Motivace pro práci v nestátní neziskové organizaci, která poskytuje péčové sociální služby,
  • Minimálně střední vzdělání s maturitou,
  • Alespoň 3 roky praxe v relevantních administrativních pozicích,
  • Výborná práce s Excelem a Wordem, tabulkami, organizéry a internetem,
  • Orientace v základních ekonomických, finančních, účetních a personálních pojmech,
  • Velmi dobré vyjadřovací schopnosti slovem i písmem,
  • ŘP sk. B (aktivní řidič).
Osobnostnostní předpoklady
  • Zodpovědný postoj k práci, spolehlivost a pečlivost,
  • Samostatnost i schopnost pracovat v kolektivu,
  • Velmi dobré organizační dovednosti,
  • Ochota na sobě pracovat a učit se novým věcem,
  • Příjemné vystupování.
Nabízíme
  • Zaměstnání ve stabilní organizaci registrovaného poskytovatele sociálních služeb
    s dvacetiletou tradicí péče na Hodonínsku,
  • Nástupní hrubou měsíční mzdu 33.000 Kč s navýšením po uplynutí tříměsíční zkušební lhůty
    a po jednom roce,
  • Systém odměňování dle pracovních výsledků,
  • Pět týdnů dovolené,
  • Podporu vzdělávat se a prohlubovat své dovednosti a možnost pracovního růstu,
  • Kvalitní pracovní pomůcky, vybavení a zázemí,
  • Příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv,
  • Účast na zajímavých projektech,
  • Další zaměstnanecké benefity.
Vytisknout stránku Vytisknout stránku